Yhteystiedot

Yhteystiedot

Yhteystiedot

Soita
020 7991 399

info@maustaja.fi
Jätä viesti

Y-tunnus 2031955-3
Verkkolaskuosoite: FI1057414020029992
Välittäjän tunnus: OKOYFIHH
(OVT-tunnus: 003720319553)
invoices@maustaja.fi


Toimipaikat

PYHÄNTÄ
Päätoimipiste
Tuotetie 3
92930 Pyhäntä

Rahtiliikenne
Maustetie 4
92930 Pyhäntä

TAMPERE
Myynti ja markkinointi
Åkerlundinkatu 11 A
33100 Tampere
f. 03 2124 809

Myynti

Juha Korhonen

Juha Korhonen
Myynti- ja markkinointijohtaja
p. 020 7991 396
juha.korhonen@maustaja.fi

Aila Auer

Aila Auer
Myyntipäällikkö
p. 020 7991 375
aila.auer@maustaja.fi

Pauliina Paavola

Pauliina Paavola
Myyntipäällikkö

Poissa toimistolta, ota yhteyttä Juha Korhoseen tai Aila Aueriin.

Julia Paananen

Julia Paananen
Myynti- ja hankinta-assistentti, tilaukset, myyntilaskut
p. 020 7991 371
julia.paananen@maustaja.fi

Jonna Hankonen

Jonna Hankonen
Toimituskoordinaattori
p. 020 7991 364
jonna.hankonen@maustaja.fi

Hallinto

Tuomas Tuuli

Tuomas Tuuli
Toimitusjohtaja
p. 020 7991 391
tuomas.tuuli@maustaja.fi

Mari Lämsä

Mari Lämsä
Talouspäällikkö
p. 020 7991 392
mari.lamsa@maustaja.fi

Riitta Tervonen

Riitta Tervonen
Controller
p. 020 7991 360
riitta.tervonen@maustaja.fi

Anne Lötjönen

Anne Lötjönen
Taloushallinnon assistentti
p. 020 7991 365
anne.lotjonen@maustaja.fi

Jari Partanen

Jari Partanen
Henkilöstöpäällikkö
p. 020 7991 368
jari.partanen@maustaja.fi

Tuotanto

Jyrki Lahenius

Jyrki Lahenius
Tuotantopäällikkö
p. 020 7991 395
jyrki.lahenius@maustaja.fi

Matti-Pekka Palola

Matti-Pekka Palola
Huoltoteknikko
p. 020 7991 373
matti-pekka.palola@maustaja.fi

Jani Autio

Jani Autio
Tekninen tuki
p. 020 7991 394
jani.autio@maustaja.fi

Tuotekehitys

Hanne Pellikka

Hanne Pellikka
Tuotekehityspäällikkö
p. 020 7991 362
hanne.pellikka@maustaja.fi

Marjo Korva

Marjo Korva
Projektipäällikkö
p. 020 7991 369
marjo.korva@maustaja.fi

Maria Ruhala-Venetpalo

Maria Ruhala-Venetpalo
Projektipäällikkö
p. 020 7991 398
maria.ruhala-venetpalo@maustaja.fi

Essi Autio

Essi Autio
Tuotekehittäjä
p. 020 7991 383
essi.autio@maustaja.fi

Ella Pennanen

Ella Pennanen
Tuotekehittäjä
p. 020 7991 382
ella.pennanen@maustaja.fi

Laatu

Jenni Ahlqvist

Jenni Ahlqvist
Laatupäällikkö
p. 020 7991 367
jenni.ahlqvist@maustaja.fi

Aino Leiviskä

Aino Leiviskä
Laatuasiantuntija
p. 020 7991 385
aino.leiviska@maustaja.fi

Hankinta

Sami Sikkilä

Sami Sikkilä
Materiaalipäällikkö
p. 020 7991 380
sami.sikkila@maustaja.fi

Liisa Jurvalahti

Liisa Jurvalahti
Hankinta- ja järjestelmäasiantuntija
p. 020 7991 361
liisa.jurvalahti@maustaja.fi

Jukka Kaleva

Jukka Kaleva
Ostaja
p. 020 7991 374
jukka.kaleva@maustaja.fi

Varastomies, lähtevä tavara
klo 6-14 p. 020 7991 370
klo 14-22 p. 040 7115 941

Onko sinulla kysyttävää?

Ota meihin rohkeasti yhteyttä!

    Vastaamme sinulle takuuvarmasti!