Yhteystiedot

Yhteystiedot

Yhteystiedot

Soita
020 7991 399

info@maustaja.fi
Jätä viesti

 

Y-tunnus 2031955-3
Verkkolaskuosoite: FI1057414020029992
OVT-tunnus: 0037020319553
Välittäjän tunnus: OKOYFIHH
invoices@maustaja.fi


Toimipaikat

PYHÄNTÄ
Päätoimipiste
Tuotetie 3
92930 Pyhäntä
f. 020 7991 369

TAMPERE
Myynti ja markkinointi
Åkerlundinkatu 11 A
33100 Tampere
f. 03 2124 809

Myynti

Juha Korhonen

Juha Korhonen
Myynti- ja markkinointijohtaja
p. 020 7991 396
juha.korhonen@maustaja.fi

Aila Auer

Aila Auer
Myyntipäällikkö
p. 020 7991 375
aila.auer@maustaja.fi

Hanne Pellikka

Hanne Pellikka
Tuotepäällikkö
p. 020 7991 362
hanne.pellikka@maustaja.fi

Maria Ruhala-Venetpalo

Maria Ruhala-Venetpalo
Myyntiassistentti, tilaukset, myyntilaskut
(Jonna Hankosen vanhempainvapaan sijainen)
p. 020 7991 365
jonna.hankonen@maustaja.fi

Hallinto

Arto Tölli

Arto Tölli
Toimitusjohtaja
p. 020 7991 391
arto.tolli@maustaja.fi

Riitta Tervonen

Riitta Tervonen
Controller
p. 020 7991 360
riitta.tervonen@maustaja.fi

Jari Partanen

Jari Partanen
Henkilöstöpäällikkö
p. 020 7991 368
jari.partanen@maustaja.fi

Tuotanto

Tapio Lohi

Tapio Lohi
Tuotantopäällikkö
p. 020 7991 395
tapio.lohi@maustaja.fi

Kari Mäki

Kari Mäki
Tuotannonkehityspäällikkö
p. 020 7991 378
kari.maki@maustaja.fi

Matti-Pekka Palola

Matti-Pekka Palola
Huoltoteknikko
p. 020 7991 373
matti-pekka.palola@maustaja.fi

Tuotekehitys ja laatu

Johanna Myllykangas

Johanna Myllykangas
Tuotekehitys- ja laatupäällikkö
p. 020 7991 398
johanna.myllykangas@maustaja.fi

Tytti Nurkka

Tytti Nurkka
Tuotekehittäjä
(Vanhempainvapaalla)
p. 020 7991 381
tytti.nurkka@maustaja.fi

Pauliina Paavola

Pauliina Paavola
Tuotekehittäjä
p. 020 7991 377
pauliina.paavola@maustaja.fi

Sanna Tervonen

Sanna Tervonen
Tuotekehittäjä
p. 020 7991 397
sanna.tervonen@maustaja.fi

Hankinta

Sami Sikkilä

Sami Sikkilä
Materiaalipäällikkö
p. 020 7991 380
sami.sikkila@maustaja.fi

Liisa Jurvalahti

Liisa Jurvalahti
Logistiikka-assistentti
p. 020 7991 361
liisa.jurvalahti@maustaja.fi

Jukka Kaleva

Jukka Kaleva
Ostaja
p. 020 7991 374
jukka.kaleva@maustaja.fi

Varastomies, lähtevä tavara
klo 6-14 p. 020 7991 370
klo 14-22 p. 020 7991 371

Onko sinulla kysyttävää?

Ota meihin rohkeasti yhteyttä!

Vastaamme sinulle takuuvarmasti!