Yhteystiedot

Yhteystiedot

Yhteystiedot

Soita
020 7991 399

info@maustaja.fi
Jätä viesti

Y-tunnus 2031955-3
Verkkolaskuosoite: FI1057414020029992
Välittäjän tunnus: OKOYFIHH
(OVT-tunnus: 003720319553)
invoices@maustaja.fi


Toimipaikat

PYHÄNTÄ

Tuotetie 3
92930 Pyhäntä

Rahtiliikenne
Maustetie 4
92930 Pyhäntä

Myynti

Terhi Säippä

Terhi Säippä
Myyntijohtaja
p. 020 7991 396
terhi.saippa@maustaja.fi

Aila Auer

Aila Auer
Myyntipäällikkö
p. 020 7991 375
aila.auer@maustaja.fi

Pauliina Paavola

Pauliina Paavola
Myyntipäällikkö
p. 020 7991 377
pauliina.paavola@maustaja.fi

Marion Mähönen

Marion Mähönen
Asiakaspalvelukoordinaattori, tilaukset, myyntilaskut
p. 020 7991 371
marion.mahonen@maustaja.fi

Jonna Hankonen

Jonna Hankonen
Toimituskoordinaattori
p. 020 7991 364
jonna.hankonen@maustaja.fi

Hallinto

Tuomas Tuuli

Tuomas Tuuli
Toimitusjohtaja
p. 020 7991 391
tuomas.tuuli@maustaja.fi

Mari Lämsä

Mari Lämsä
Talouspäällikkö
p. 020 7991 392
mari.lamsa@maustaja.fi

Sirpa Lappalainen
Henkilöstöpäällikkö
p. 020 7991 365
sirpa.lappalainen@maustaja.fi

Tuotanto

Jyrki Lahenius

Jyrki Lahenius
Tuotantopäällikkö
p. 020 7991 395
jyrki.lahenius@maustaja.fi

Matti-Pekka Palola

Matti-Pekka Palola
Huoltoteknikko
p. 020 7991 373
matti-pekka.palola@maustaja.fi

Jani Autio

Jani Autio
Kunnossapitopäällikkö
p. 020 7991 394
jani.autio@maustaja.fi

Jimi Hietala

Jimi Hietala
Käyttöpäällikkö, kastiketehdas
p. 020 7991 363
jimi.hietala@maustaja.fi

Tuomas Similä

Tuomas Similä
Käyttöpäällikkö, välipalatehdas
p. 020 7991 381
tuomas.simila@maustaja.fi

Tuotekehitys ja laatu

Jenni Ahlqvist

Jenni Ahlqvist
Tuotekehitys- ja laatupäällikkö
p. 020 7991 367
jenni.ahlqvist@maustaja.fi

Marjo Korva

Marjo Korva
Projektipäällikkö
p. 020 7991 369
marjo.korva@maustaja.fi

Essi Autio

Essi Autio
Tuotekehittäjä
p. 020 7991 383
essi.autio@maustaja.fi

Ella Pennanen

Ella Pennanen
Tuotekehittäjä
p. 020 7991 382
ella.pennanen@maustaja.fi

Milma Kumpulainen

Milma Kumpulainen
Laatuasiantuntija
p. 020 7991 385
milma.kumpulainen@maustaja.fi

Mari Repo

Mari Repo
Tuotetietoasiantuntija
p. 020 7991 397
mari.repo@maustaja.fi

Tiina Mikkonen

Tiina Mikkonen
Tuotekehittäjä
p. 020 7991 389
tiina.mikkonen@maustaja.fi

Eija Toppinen
Tuotekehittäjä
p. 020 7991 362
eija.toppinen@maustaja.fi

Hankinta

Sami Sikkilä

Sami Sikkilä
Hankintapäällikkö
p. 020 7991 380
sami.sikkila@maustaja.fi

Liisa Jurvalahti

Liisa Jurvalahti
Hankinta- ja järjestelmäasiantuntija
p. 020 7991 361
liisa.jurvalahti@maustaja.fi

Riitta Tervonen

Riitta Tervonen
Hankinta-asiantuntija
p. 020 7991 360
riitta.tervonen@maustaja.fi

Jukka Kaleva

Jukka Kaleva
Ostaja
p. 020 7991 374
jukka.kaleva@maustaja.fi

Varastomies, lähtevä tavara
klo 6-14 p. 020 7991 370
klo 14-22 p. 040 7115 941

Onko sinulla kysyttävää?

Ota meihin rohkeasti yhteyttä!

    Vastaamme sinulle takuuvarmasti!

      We guarantee
      to reply!